72PMR100KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
72PMR100KLF
JLCPCB Part #
C6404324
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS