6943R100KBLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
6943R100KBLF
JLCPCB Part #
C19543557
Package
DIP-8
Description
100kΩ 100mW 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ DIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS