4108R-1-122LF
MFR.Part #
4108R-1-122LF
JLCPCB Part #
C6389439
Package
DIP-8
Description
1.2kΩ 250mW 4 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS