6983R100KBLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
6983R100KBLF
JLCPCB Part #
C19412227
Package
DIP-16
Description
100kΩ 100mW 16 8 ±0.1% ±25ppm/℃ DIP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS