68XR100LFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
68XR100LFTB
JLCPCB Part #
C6826176
Package
Plugin
Description
100Ω 20 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS