68XR100KLFTB
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
68XR100KLFTB
JLCPCB Part #
C6700279
Package
Plugin
Description
100kΩ 20 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS