64XR100KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
64XR100KLF
JLCPCB Part #
C7191072
Package
Plugin
Description
100kΩ 12 250mW ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS