89PR25KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
89PR25KLF
JLCPCB Part #
C5923638
Package
Plugin
Description
20 25kΩ 750mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS