67YR10KLF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
67YR10KLF
JLCPCB Part #
C5518567
Package
Plugin
Description
10kΩ 20 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS