TIM 3.5-2412SM
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
TIM 3.5-2412SM
JLCPCB Part #
C5982028
Package
SMD-7P,24.3x14.4mm
Description
1 12V 18V~36V 292mA 3.5W 5kV 82% SMD-7P,24.3x14.4mm Isolated Power Modules ROHS