MTWA4-24S24-SM
MFR.Part #
MTWA4-24S24-SM
JLCPCB Part #
C5800991
Package
SMD-7P,24.3x14.4mm
Description
1 146mA 18V~36V 24V 3.5W 5kV 82% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection SMD-7P,24.3x14.4mm Isolated Power Modules ROHS