THN 20-4811WIR
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 20-4811WIR
JLCPCB Part #
C7361471
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 18V~75V 2.25kV 20W 4A 5.1V 90% DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS