TEL 15-4812N-HS
MFR.Part #
TEL 15-4812N-HS
JLCPCB Part #
C6331670
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1 1.25A 1.8kV 12V 15W 36V~75V 87% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS