THN 15-2423WI
Extended
Manufacturer
TRACO POWER
MFR.Part #
THN 15-2423WI
JLCPCB Part #
C6283960
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-24V、24V -40℃~+85℃ 1.6kV 10.16mm 100mVp-p、100mVp-p 100uF、100uF 15W 2 25.4mm 25.4mm 315mA、500mA 400kHz 45mA 91% 9V~36V Short Circuit Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS