TPHR9203PL1,LQ
MFR.Part #
TPHR9203PL1,LQ
JLCPCB Part #
C5802581
Package
SOP-8
Description
0.92mΩ@10V 1 N-channel 150A 2.1V 30V 7.54nF@15V 81nC@10V 960mW、170W SOP-8 MOSFETs ROHS