TP86R203NL,LQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TP86R203NL,LQ
JLCPCB Part #
C7364688
Package
SOP-8
Description
1 N-channel 1.4nF 17nC@10V 19A 1W 2.3V 30V 6.2mΩ@10V SOP-8 MOSFETs ROHS