TP89R103NL,LQ
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TP89R103NL,LQ
JLCPCB Part #
C6718963
Package
SOP-8
Description
1 N-channel 15A 1W 2.3V 30V 820pF@15V 9.1mΩ@10V 9.8nC@10V SOP-8 MOSFETs ROHS