TK33S10N1Z,LQ
MFR.Part #
TK33S10N1Z,LQ
JLCPCB Part #
C7400260
Package
DPAK
Description
1 N-channel 1.07nF 100V 125W 140pF 2.05nF 28nC@10V 33A 4V 9.7mΩ@10V N-Channel DPAK MOSFETs ROHS