TK380A60Y,S4X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK380A60Y,S4X
JLCPCB Part #
C7069060
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 20nC@10V 30W 380mΩ@10V 4V 590pF 600V 9.7A TO-220SIS MOSFETs ROHS