TK33S10N1L,LQ
MFR.Part #
TK33S10N1L,LQ
JLCPCB Part #
C5798198
Package
DPAK
Description
1 N-channel 100V 125W 2.25nF@10V 2.5V 33A 33nC@10V 9.7mΩ@10V DPAK MOSFETs ROHS