TK10A50W,S5X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK10A50W,S5X
JLCPCB Part #
C5986396
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 20nC@10V 3.7V 30W 380mΩ@10V 500V 700pF@300V 9.7A TO-220SIS MOSFETs ROHS