DF5A6.2LJE,LM
MFR.Part #
DF5A6.2LJE,LM
JLCPCB Part #
C1973668
Package
SOT-553
Description
2.5uA 5V 6.2V 6.5pF ESD Four channels IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-553 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS