TK20V60W5,LVQ
MFR.Part #
TK20V60W5,LVQ
JLCPCB Part #
C7123964
Package
DFN-4-EP(8x8)
Description
1 N-channel 1.8nF 156W 190mΩ@10V 20A 4.5V 55nC@10V 600V DFN-4-EP(8x8) MOSFETs ROHS