TK17A80W,S4X
MFR.Part #
TK17A80W,S4X
JLCPCB Part #
C5381071
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 17A 2.05nF@300V 290mΩ@10V 2pF 32nC@10V 42pF 45W 4V 800V N-Channel TO-220SIS MOSFETs ROHS