TK10A60W,S4X
MFR.Part #
TK10A60W,S4X
JLCPCB Part #
C7362269
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 20nC@10V 3.7V 30W 380mΩ@10V 600V 720pF 9.7A TO-220SIS MOSFETs ROHS