TK65A10N1,S4X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK65A10N1,S4X
JLCPCB Part #
C7400271
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 100V 4.8mΩ@10V 45W 4V 5.4nF 65A 81nC@10V TO-220SIS MOSFETs ROHS