TK110Z65Z,S1F
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK110Z65Z,S1F
JLCPCB Part #
C7362271
Package
TO-247-4L
Description
1 N-channel 110mΩ@10V 190W 2.25nF 24A 40nC@10V 4V 650V TO-247-4L MOSFETs ROHS