TK13P25D,RQ
MFR.Part #
TK13P25D,RQ
JLCPCB Part #
C5961281
Package
DPAK
Description
1 N-channel 1.1nF@100V 13A 250V 250mΩ@10V 25nC@10V 3.5V 96W DPAK MOSFETs ROHS