TK090Z65Z,S1F
MFR.Part #
TK090Z65Z,S1F
JLCPCB Part #
C6553700
Package
TO-247-4L
Description
1 N-channel 2.78nF 230W 30A 47nC@10V 4V 650V 90mΩ@10V TO-247-4L MOSFETs ROHS