TK560A65Y,S4X
Extended
Manufacturer
TOSHIBA
MFR.Part #
TK560A65Y,S4X
JLCPCB Part #
C5986441
Package
TO-220SIS
Description
1 N-channel 14.5nC@10V 30W 380pF@300V 4V 560mΩ@10V 650V 7A TO-220SIS MOSFETs ROHS