TK090N65Z,S1F
MFR.Part #
TK090N65Z,S1F
JLCPCB Part #
C5961257
Package
TO-247
Description
1 N-channel 2.78nF@300V 230W 30A 47nC@10V 4V 650V 90mΩ@10V TO-247 MOSFETs ROHS