TCR5BM105,L3F
MFR.Part #
TCR5BM105,L3F
JLCPCB Part #
C5797543
Package
DFNB-5(1.2x1.2)
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 1.05V 140mV@(500mA) 19uA 40uVrms 5.5V 500mA 98dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DFNB-5(1.2x1.2) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS