CT4-0805-2F4-63V-0.1uF-M
Extended
Manufacturer
TORCH
MFR.Part #
CT4-0805-2F4-63V-0.1uF-M
JLCPCB Part #
C400076
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100nF 5.08mm 63V ±20% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS