CC4-0805-CG-100V-3.3pF-C
MFR.Part #
CC4-0805-CG-100V-3.3pF-C
JLCPCB Part #
C454402
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 3.3pF 5.08mm 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS