CT4G-1210-X5R-63V-10uF-K
MFR.Part #
CT4G-1210-X5R-63V-10uF-K
JLCPCB Part #
C454418
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10uF 5.08mm 63V X5R ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS