DY-S160806UYC-T10-4T-03
Extended
Manufacturer
TONYU
MFR.Part #
DY-S160806UYC-T10-4T-03
JLCPCB Part #
C7280960
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~2.3V 10mA 120° 175mcd 590nm 596nm 76mW Discrete Diode Water Clear Yellow 0603 LED Indication - Discrete ROHS