300VAC/X1 3.3UF
Extended
Manufacturer
TENTA ELEC INDUSTRIAL
MFR.Part #
300VAC/X1 3.3UF
JLCPCB Part #
C9061
Package
Plugin
Description
3.3uF 300V Plugin Safety Capacitors ROHS