YR1B825KCC
MFR.Part #
YR1B825KCC
JLCPCB Part #
C1399442
Description
-65℃~+155℃ 250mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS