YR1B68R1CC
MFR.Part #
YR1B68R1CC
JLCPCB Part #
C1404383
Description
-65℃~+155℃ 250mW 68.1Ω ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS