3502270RJT
MFR.Part #
3502270RJT
JLCPCB Part #
C2083915
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS