YR1B536KCC
MFR.Part #
YR1B536KCC
JLCPCB Part #
C1399332
Description
-65℃~+155℃ 250mW 536kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS