CRGH1206J56K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206J56K
JLCPCB Part #
C2102947
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS