YR1B442KCC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B442KCC
JLCPCB Part #
C1399330
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 250mW 442kΩ ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS