SM104032506F
MFR.Part #
SM104032506F
JLCPCB Part #
C3491486
Description
-55℃~+110℃ 1.5W 250MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS