YR1B143RCC
MFR.Part #
YR1B143RCC
JLCPCB Part #
C1399377
Description
-65℃~+155℃ 143Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS