CPF0402B2K49E
MFR.Part #
CPF0402B2K49E
JLCPCB Part #
C2079088
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS