YR1B115RCC
MFR.Part #
YR1B115RCC
JLCPCB Part #
C1402145
Description
-65℃~+155℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS