SQMW7120RJ
MFR.Part #
SQMW7120RJ
JLCPCB Part #
C1368153
Description
-55℃~+250℃ 120Ω 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS