YR1B100KCC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B100KCC
JLCPCB Part #
C1364305
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS