TLM3ADR039FTE
MFR.Part #
TLM3ADR039FTE
JLCPCB Part #
C1717822
Description
1W 39mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS